1706R1BI8.25
Littelfuse Inc.
型号:
1706R1BI8.25
描述:
FUSE CARTRIDGE 170A 8.25KVAC CYL
用户指南
Operating Temperature -
Applications Motor Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 170A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80kA
Size / Dimension 18.000" L x 3.000" W x 3.600" H (457.20mm x 76.20mm x 91.44mm)