RAF Electronic Hardware
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.2465
$4.2465
5
$4.0318
$20.159
10
$3.92635
$39.2635
25
$3.82052
$95.513
50
$3.71431
$185.7155
100
$3.501985
$350.1985
250
$3.289736
$822.434
500
$3.183621
$1591.8105
1000
$3.077496
$3077.496
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Overall | 2.000" (50.80mm) 2" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 1708-440 |