1722533011-12-N7
Molex
型号:
1722533011-12-N7
品牌:
Molex
描述:
12" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN
用户指南
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series Ultra-Fit
Length 12.0" (304.8mm)