1722533012-10-R9-D
Molex
型号:
1722533012-10-R9-D
品牌:
Molex
描述:
10" PRE-CRIMP 1857/19 RED
用户指南
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series Ultra-Fit
Length 10.0" (254.0mm)