1722533111-10-R0
Molex
型号:
1722533111-10-R0
品牌:
Molex
描述:
10" PRE-CRIMP 1856/19 RED
用户指南
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 20 AWG
Series Ultra-Fit
Length 10.0" (254.0mm)