1722533111-12-L2
Molex
型号:
1722533111-12-L2
描述:
12" PRE-CRIMP 1855/19 BLUE
用户指南
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 22 AWG
Series Ultra-Fit
Length 12.0" (304.8mm)