1722533112-12-A0
Molex
型号:
1722533112-12-A0
描述:
12" PRE-CRIMP 1856/19 ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 20 AWG
Series Ultra-Fit
Length 12.0" (304.8mm)