Serpac
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.6205
$14.6205
10
$12.1372
$121.372
25
$10.96718
$274.1795
50
$10.23587
$511.7935
100
$9.504845
$950.4845
250
$9.139228
$2284.807
500
$9.04875
$4524.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 33.6in² (217cm²) |
| Color | Almond |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 6.880" L x 4.880" W (174.75mm x 123.95mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.43 lb (195.04 g) |
| Ratings | IP40, NEMA 1 |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | S |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Serpac |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.000" (50.80mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 172I |