Phoenix Contact
型号:
1736771
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5.08MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.22
$7.22
10
$7.02335
$70.2335
50
$6.56374
$328.187
100
$6.03858
$603.858
250
$5.579122
$1394.7805
500
$5.332977
$2666.4885
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation Height | - |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 15 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | - |
| Features | Interlocking (Side), Mating Flange |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Voltage - IEC | 400 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 4 |
| Positions Per Level | 2 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Green |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 10A |
| Series | COMBICON MDSTB |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bulk |