首页 / 钽电容器 / 173D104X5035UW
minImg
173D104X5035UW
Vishay Sprague
型号:
173D104X5035UW
描述:
CAP TANT 0.1UF 5% 35V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code U
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TANTALEX®, 173D
Type Molded
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.1 µF