173D105X0035V
Vishay Sprague
型号:
173D105X0035V
描述:
CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF