首页 / 钽电容器 / 173D105X5025UE3
minImg
173D105X5025UE3
Vishay Sprague
型号:
173D105X5025UE3
描述:
CAP TANT 1UF 5% 25V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code U
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF