首页 / 钽电容器 / 173D685X0025WW
minImg
173D685X0025WW
Vishay Sprague
型号:
173D685X0025WW
描述:
CAP TANT 6.8UF 20% 25V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code W
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF