174-E25-211-141
NorComp Inc.
型号:
174-E25-211-141
品牌:
NorComp Inc.
描述:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
库存 : 16
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Backset Spacing 0.370" (9.40mm)
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Mfr NorComp Inc.
Contact Material -
Features Mounting Brackets
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Operating Temperature -50°C ~ 100°C