Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.9945
$5.9945
10
$5.738
$57.38
50
$5.58125
$279.0625
100
$5.216165
$521.6165
250
$4.798868
$1199.717
500
$4.433745
$2216.8725
1000
$4.238206
$4238.206
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | - |
| Screw Thread | M2 |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 10 |
| Torque - Screw | 0.22-0.25 Nm (1.9-2.2 Lb-In) |
| Screw Material - Plating | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-30 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | COMBICON MKDS |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |