Hammond Manufacturing
型号:
175C-NA
封装:
-
批次:
-
描述:
TRANSF AUTO 230-115V 300VA USA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$121.296
$121.296
10
$117.2566
$1172.566
25
$109.16982
$2729.2455
50
$101.08342
$5054.171
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | 175 |
| Type | Autotransformer (Non-Isolated) |
| Voltage - Secondary | 115V |
| 1st Connector | NEMA 6-15P |
| Voltage - Primary | 230V |
| Power - Max | 300VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| 2nd Connector | NEMA 5-15R |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Weight | 6 lbs (2.7 kg) |
| Base Product Number | 175C |