Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.3855
$13.3855
10
$11.78
$117.8
25
$11.11082
$277.7705
50
$10.57521
$528.7605
100
$10.374475
$1037.4475
250
$9.035792
$2258.948
500
$8.701145
$4350.5725
1000
$8.366479
$8366.479
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | 5mm x 20mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Current - IEC | 6.3 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | W |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse, Removable Plug |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | LED |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |