首页 / 固定电感器 / 177CDMCCDS-6R8MC
minImg
177CDMCCDS-6R8MC
Sumida America Components Inc.
型号:
177CDMCCDS-6R8MC
封装:
SMD
描述:
FIXED IND 6.8UH 16.7A 7.13 MOHM
库存 : 179
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 24.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 16.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.13mOhm Max
Series 177CDMCC/DS
Inductance 6.8 µH