TE Connectivity AMP Connectors
型号:
178289-7
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 16POS 3.81MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.596
$1.596
10
$1.4592
$14.592
25
$1.41626
$35.4065
50
$1.40182
$70.091
100
$1.30112
$130.112
250
$1.279612
$319.903
500
$1.164586
$582.293
1000
$1.042368
$1042.368
2500
$0.9633
$2408.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-3100 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 178289 |