17N1R78213E1
Portescap
型号:
17N1R78213E1
品牌:
Portescap
描述:
STANDARD MOTOR 10000 RPM 7.5V
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Torque - Rated (oz-in / mNm) 0.754 / 5.33
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Diameter - Shaft 0.059" (1.50mm)
Termination Style Solder Tab
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 7.5VDC
Size / Dimension Round - 0.669" Dia (17.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing 0.394" (10.00mm)
Length - Shaft and Bearing 0.295" (7.50mm)
Weight 0.06 lb (27.22 g)
RPM 10000 RPM
Series 17N78
Function Standard
Type DC Motor
Power - Rated 3.2W