EAO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.3945
$17.3945
10
$13.1214
$131.214
100
$11.021995
$1102.1995
500
$10.122212
$5061.106
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP40 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Panel Cutout Dimensions | 0.315" (8.00mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | - |
| Ratings | DC |
| Series | 18 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | EAO |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Green |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 2mA |
| Lens Size | 9.00mm Dia |