TE Connectivity AMP Connectors
型号:
180464-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 13.5-17AWG 0.250
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2166
$2.166
25
$0.19076
$4.769
50
$0.17518
$8.759
100
$0.16834
$16.834
250
$0.151126
$37.7815
500
$0.144267
$72.1335
1000
$0.120222
$120.222
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.299" (7.60mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Angled - 90°, Flag |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 13.5-17 AWG |
| Series | Faston |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.098" ~ 0.150" (2.50mm ~ 3.81mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 180464 |