1808CA390KAT9A
KYOCERA AVX
型号:
1808CA390KAT9A
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 39PF 630V NP0 1808
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.181" L x 0.079" W (4.60mm x 2.00mm)
Series -
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 39 pF