Knowles Syfer
型号:
181230160335JXT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 3.3UF 16V X7R 1812
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.4875
$14.4875
10
$13.76265
$137.6265
50
$11.58924
$579.462
100
$10.864865
$1086.4865
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Size / Dimension | 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | FlexiCap™ |
| Thickness (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Mfr | Knowles Syfer |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | Non-Magnetic, Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | 18123016 |