1812B124K500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812B124K500CT
描述:
CAP CER 0.12UF 50V X7R 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.12 µF