1812L035/60MR
Littelfuse Inc.
型号:
1812L035/60MR
描述:
PTC RESET FUSE 60V 350MA 1812
库存 : 27610
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 60V
Current - Hold (Ih) (Max) 350 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency -
Lead Spacing -
Current - Max 10 A
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 1.7 Ohms
Series POLY-FUSE®, 1812L
Type Polymeric
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Resistance - Initial (Ri) (Min) 400 mOhms
Mfr Littelfuse Inc.
Current - Trip (It) 700 mA