1812N331G302CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812N331G302CT
描述:
CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series -
Thickness (Max) -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 330 pF