1812Y0500151KFT
Knowles Syfer
型号:
1812Y0500151KFT
描述:
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 1812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Series FlexiCap™
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 150 pF