首页 / 陶瓷电容器 / 1812YA250332KJTSYX
minImg
1812YA250332KJTSYX
Knowles Syfer
型号:
1812YA250332KJTSYX
描述:
CAP CER 3300PF 250V X7R 1812
库存 : 840
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Safety, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250VAC
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.195" L x 0.126" W (4.95mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings X1, Y2
Series FlexiCap™
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 3300 pF