Phoenix Contact
型号:
1821070
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM BLK PUSH IN CLMP 4P GRANITE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.8365
$34.8365
10
$33.88175
$338.8175
50
$31.66521
$1583.2605
100
$29.132225
$2913.2225
250
$26.915628
$6728.907
请发送询价,我们将立即回复。

| Positions Per Level | 4 |
| Color | Granite |
| Front Panel Wire Connection | Push In Clamp - Wire Entry Angled to Panel |
| Panel Mount Type | 2 Piece |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6-16 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 40 A |
| Series | CLIPLINE PLW |
| Panel Thickness | 0.758" (19.26mm) |
| Voltage - UL | 500 V |
| Pitch | 0.394" (10.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Lever Actuated |
| Package | Bulk |
| Rear Panel Wire Connection | Push In Clamp - Wire Entry 90° to Panel |
| Width | 2.535" (64.40mm) |