1825GA102KAT1A
KYOCERA AVX
型号:
1825GA102KAT1A
描述:
CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 1825
库存 : 148
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Series -
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1000 pF