Anderson Power Products, Inc.
型号:
1827G1
封装:
-
批次:
-
描述:
PP15/45 FLAT WIPE GROUND HOUSING
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.273
$1.273
10
$1.07635
$10.7635
25
$1.03284
$25.821
50
$1.0108
$50.54
100
$0.966815
$96.6815
250
$0.878902
$219.7255
500
$0.791008
$395.504
1000
$0.703124
$703.124
2500
$0.637203
$1593.0075
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Green |
| Current Rating (Amps) | 55 A |
| Row Spacing | - |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | Powerpole® 15-45 |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | - |
| Connector Type | Non-Gendered, Self Mating |
| Pitch | - |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Features | Stackable |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |