Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1625
$11.1625
10
$10.85565
$108.5565
50
$10.14543
$507.2715
100
$9.333845
$933.3845
250
$8.623606
$2155.9015
500
$8.243169
$4121.5845
请发送询价,我们将立即回复。

| Positions Per Level | 9 |
| Color | Green |
| Front Panel Wire Connection | Header, Male Pins |
| Panel Mount Type | Screw Mount - Front Flange |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 8 A |
| Series | COMBICON DFK-MC |
| Panel Thickness | 0.020 ~ 0.157" (0.5 ~ 4.0mm) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Threaded Mating Lock |
| Package | Bulk |
| Rear Panel Wire Connection | Quick Connect - 0.110" (2.80mm), Solder Eyelet |
| Width | 1.917" (48.68mm) |