HellermannTyton
型号:
184-15302
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WIRE DUCT SLOTTED SCREW 6' GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$48.849
$48.849
10
$44.82575
$448.2575
25
$43.1015
$1077.5375
50
$41.66472
$2083.236
100
$39.366005
$3936.6005
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | Gray |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | Pro-Duct® SLHD |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Pre-Punched Mounting Holes, Self Extinguishing |
| Height | 3.009" (76.43mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.500" (38.10mm) |
| Base Product Number | 184-15 |