Phoenix Contact
型号:
1845205
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 2.54MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.3625
$7.3625
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 10 |
| Positions Per Level | 5 |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Header Orientation | Vertical |
| Current - IEC | 6A |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Gold |
| Number of Levels | 2 |
| Series | COMBICON DMCV |
| Current - UL | 6 A |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 150 V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Plug Wire Entry | - |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Voltage - IEC | 160 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |