NorComp Inc.
型号:
184A009-292L001
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB RCPT 9POS PNL MNT IDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.1925
$18.1925
10
$15.76905
$157.6905
25
$14.94578
$373.6445
70
$14.729342
$1031.05394
140
$12.996408
$1819.49712
280
$12.130008
$3396.40224
490
$11.870079
$5816.33871
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Polyester, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG, Stranded |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | NorComp Inc. |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Feed Through, Strain Relief |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | IDC, Ribbon Cable |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Form | - |
| Series | 184A |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 184A009 |