Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.463
$1.463
10
$1.4231
$14.231
50
$1.33019
$66.5095
100
$1.223695
$122.3695
250
$1.130614
$282.6535
500
$1.080758
$540.379
2500
$1.0374
$2593.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | - |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 3 |
| Torque - Screw | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Screw Material - Plating | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Black |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | COMBICON MKDSN |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |