Hammond Manufacturing
型号:
186F56
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 100.8VA CHAS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.0035
$29.0035
10
$25.59015
$255.9015
25
$24.73686
$618.4215
50
$22.17794
$1108.897
100
$21.32484
$2132.484
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | Yes |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Voltage - Isolation | 2000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Height - Seated (Max) | 65.02mm |
| Size / Dimension | 102.36mm L x 66.68mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.7 lbs (1.2 kg) |
| Current - Output (Max) | 1.8A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | 186 |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 100.8VA |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 56V |