Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.794
$13.794
10
$13.414
$134.14
50
$12.5362
$626.81
100
$11.53338
$1153.338
250
$10.655808
$2663.952
500
$10.185729
$5092.8645
请发送询价,我们将立即回复。

| Positions Per Level | 13 |
| Color | Green |
| Front Panel Wire Connection | Header, Male Pins |
| Panel Mount Type | Screw Mount - Rear Flange |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 10 A |
| Series | COMBICON DFK-MSTBVA |
| Panel Thickness | - |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Sealing Gasket |
| Package | Bulk |
| Rear Panel Wire Connection | PCB Pins - Straight |
| Width | 3.372" (85.64mm) |