首页 / 振荡器 / 18QHTF22-7.37283-PD
minImg
18QHTF22-7.37283-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
18QHTF22-7.37283-PD
描述:
7.37283 MHz XO 1.8V 2.5X2.0MM PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 21mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series 18QHTF22
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V