首页 / 振荡器 / 18QHTF32-49.7667-OE
minImg
18QHTF32-49.7667-OE
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
18QHTF32-49.7667-OE
描述:
49.7667 MHz XO 1.8V 3.2X2.5MM OE
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series 18QHTF32
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 49.7667 MHz