首页 / 振荡器 / 18QHTF53-50.0013-PD
minImg
18QHTF53-50.0013-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
18QHTF53-50.0013-PD
描述:
50.0013 MHz XO 1.8V 5.0X3.2MM PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 24mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 18QHTF53
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 50.0013 MHz