18STRWHIGXL1000
Remington Industries
型号:
18STRWHIGXL1000
描述:
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 1000'
库存 : 44
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Thickness 0.019" (0.48mm)
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series GXL
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 60V
Conductor Strand 19/30.5
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color White
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.091" (2.31mm)