18STRYELTXL1000
Remington Industries
型号:
18STRYELTXL1000
描述:
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 1000'
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series TXL
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 60V
Conductor Strand 16/30
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Yellow
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.082" (2.08mm)