18UL1015TPCBRO1000
Remington Industries
型号:
18UL1015TPCBRO1000
描述:
#18 UL1015 600V TOPCOAT BRO 1000
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 600V
Conductor Strand 16/30
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Brown
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.108" (2.74mm)