19-004-152FB
Aries Electronics
型号:
19-004-152FB
描述:
CABLE JUMPER 19POS 2.54MM 4"
用户指南
Series 152FB
Cable Type Ribbon
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Length 4.000" (101.60mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
Pitch 0.100" (2.54mm)