HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.8875
$6.8875
10
$6.22535
$62.2535
25
$5.88126
$147.0315
50
$5.73781
$286.8905
100
$5.45091
$545.091
250
$4.877148
$1219.287
500
$4.590248
$2295.124
1000
$4.016467
$4016.467
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.512" (13.00mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | M25 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.709" (18.01mm) |
| Includes | - |
| Series | Han® |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | HARTING |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19000005 |
| Conduit Hub Size | - |