Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
477
$0.14061
$67.07097
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Angled - 90°, Flag |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | 19007 |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.240" (6.10mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Molex |
| Features | - |
| Package | Box |