Comair Rotron
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$57.5415
$57.5415
10
$53.52395
$535.2395
25
$48.17146
$1204.2865
50
$44.15714
$2207.857
100
$41.48099
$4148.099
250
$36.128614
$9032.1535
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 100.0 CFM (2.80m³/min) |
| Noise | 52.0dB(A) |
| Ingress Protection | IP55 - Dust Protected, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | 0.260A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 110VAC |
| Voltage Range | 103 ~ 126VAC |
| Product Status | Active |
| RPM | 2850 RPM |
| Mfr | Comair Rotron |
| Material - Frame | Magnesium Alloy |
| Features | - |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | 32 ~ 158°F (0 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.250 in H2O (62.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cUL, UL |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Series | Muffin XL AC |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Power (Watts) | 20.00W |
| Package | Box |