Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.7875
$8.7875
10
$7.5297
$75.297
25
$7.18542
$179.6355
50
$6.45924
$322.962
100
$6.11534
$611.534
250
$5.541996
$1385.499
500
$5.159792
$2579.896
1000
$4.873139
$4873.139
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Current - IEC | 8 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | W |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Voltage - IEC | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-30 AWG |